Strzegom, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kamieniarz Belgia

Belgia

Intensive Sp z o.o. dla naszego belgijskiego klienta, poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

KAMIENIARZ

Zakres obowiązków:

- Obróbka kamienia naturalnego (głównie wapień belgijski).

- Produkcja blatów, schodów, parapetów, posadzek.

- Obsługa urządzeń kamieniarskich, wózków widłowych oraz podnośników.

- Praca na hali.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku.

- Umiejętność obsługi narzędzi kamieniarskich.

- Zdolności manualne.

- Komunikatywna znajomość języka francuskiego, niderlandzkiego lub angielskiego.

- Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd.

Oferujemy:

-Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

-Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.

-Stawkę godzinową od 13,97 &#8364; brutto/h w zależności od doświadczenia.

-Bezpłatne zakwaterowanie. -

-Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.

-Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 30 Sierpien, 2019  12:51

Identyfikator: 664623

Wyświetleń: 1946